Pozadi

Přehled turnusů

TURNUS II.

10 - 16.8.2020

PŘIHLÁSIT

Klasický kurz v jízdě na koni jak pro začátečníky, tak pro pokročilé – doplněn kondičním cvičením kompenzujícím jezdecký sport a cvičením přímo na neosedlaném koni s madly.Pro pokročilé možno doplnit speciální přípravou na získání jezdecké licence – příprava na ZZVJ – na další kurz včetně vlastních ZZVJ je možno se přihlásit koncem léta.V rámci základního kurzu dvě lekce koňské angličtiny.Možno přiobjednat individuální jazykové programy v jednotlivých jazycích.

TURNUS I.

13 - 19.7.2020

PŘIHLÁSIT

Klasický jezdecký kurz pro začátečníky i pokročilé doplněný naším tradičním kurzem „Country kytary bez not“ - písničky s koňskou tématikou – není třeba znát noty, děti dostanou Heroutický zpěvník a i absolutní začátečník se za tento kurz naučí hrát minimálně jednu písničku. Pokud máte vlastní kytaru doma, přivezte si ji s sebou, jinak bude zapůjčena. Každodenní jezdecký program v sedle je doplněn kondičním cvičením kompenzujícím jezdecký sport,dále cvičením i přímo na neosedlaném koni s madly,teorií o koních a nácvikem praktických dovedností. Také příprava na týmové soutěže PONY GAMES a cvičný turnaj. V rámci základního kurzu dvě lekce koňské angličtiny.Možno přiobjednat individuální jazykové programy v jednotlivých jazycích. OBSAZENO - možno pouze jako náhradník!!!

TURNUS III.

24 - 30.8.2020

PŘIHLÁSIT

Jezdecký kurz s rozšířenou výukou angličtiny – doporučujeme vzít s sebou běžně používanou učebnici, příp. další literaturu. V tomto termínu nelze objednávat jen základní jazykový program.V rámci tohoto termínu probíhá cílená příprava na ZZVJ - příprava přímo pro adepty ZZVJ na termín zkoušek v následující čtvrtek 29.8.2019 ( je možno si pobyt prodloužit a v rámci tohoto pobytu je možno absolvovat i vlastní zkoušky ZZVJ před komisí ČJF - nutno řešit přihláškou ke zkouškám na ČJF nejméně měsíc předem!) V závěru prázdnin možnost tréninku drezury formou individuálních lekcí v soustředění se zkušenou trenérkou a rozhodčí.

- ZÁKLADEM VŠECH KURZU JE KVALITNÍ JEZDECKÁ VÝUKA !! Vedeme systematicky děti od úplných začátků na lonži dál do tajů klasického ježdění na koni.Výuka jízdy na koni včetně teorie a dalších praktických jezdeckých a koňských dovedností je zaměřená více sportovně a směrem přes zkoušky základního výcviku jezdce do závodního sportu v drezuře a parkurovém skákání jak na pony,tak na velkých koních.Takto zaměřená výuka je však velmi smysluplná i pro jezdce,kteří chtějí jezdit více rekreačně a nemají závodní ambice,protože samozřejmě čím lepší základy děti mají,tím bezpečněji jezdí třeba i na vyjížďkách do přírody…

- JAKO DOPLNĚK STÁLE NABÍZÍME JAZYKOVOU VÝUKU: angličtina, němčina, francouzština, ruština součástí kurzů,jazykové kurzy jsou také systematicky zaměřeny na koně a jezdecký sport,tak aby děti byly schopny se pohybovat i v jinojazyčném „koňském“ prostředí.

- KONDIČNÍ CVIČENÍ DOPLŇUJÍCÍ JEZDECKÝ SPORT : děti zahajují každý den cvičením pod dohledem fyzioterapeuta vhodně kompenzujícím ježdění na koni.(dále je možno individuálně přiobjednat služby fyzioterapeuta)